A mai fogkrémekben aluminium-hidroxidot alkalmaznak dörzsanyagként – ami veszélyes az elégtelen veseműködéssel rendelkező emberekre!
Az alumínium-hidroxid alkalmazását több országban betiltották!
A tianDe foggéljei és fogkrémei szilícium-dioxidot tartalmaznak, amely nem csupán gyöngéden ható, hanem ártalmatlan abrazív anyag!
A tianDe Folyékony kalcium foggélt kifejezetten a fogérzékenységre fejlesztettük ki!
A foggél megszabadít az érzékeny fogakra jellemző kellemetlen érzetektől, megakadályozza a fogszuvasodást, fogkőképződést és a fogromlást!
Kitölti a fogzománc felszíni mikro-repedéseit, amely az idegvégződések érzékenységének csökkenését eredményezi!
Gyöngéden eltávolítja a foglepedékeket, miközben regenerálja és erősíti a sérült fogzománcot!
Ráadásul még fogfehérítő hatással rendelkezik!
![]() |
Állatokon nem tesztelt termék! |
A fogkrémek jelentik a szájhigiénia legfontosabb és legismertebb eszközeit. Egyes közvéleménykutatások szerint szájvizet az emberek kevesebb, mint 15 %-a használ, fogselymet pedig ennél is kevesebben, mintegy a lakosság 12 %-a. Ám, van ennél nagyobb probléma is - az emberek döntő többsége nem hatásmechanizmusa, hanem íze szerint választja meg az általa használt fogkrémet!
A szakemberek alacsony dörzshatással (abrazivitással) rendelkező fogkrémek használatát javasolják. A mai fogkrémekben aluminium-hidroxidot alkalmaznak dörzsanyagként – ami veszélyes az elégtelen veseműködéssel rendelkező emberekre. Az alumínium-hidroxid alkalmazását több országban betiltották. A tianDe foggéljei és fogkrémei szilícium-dioxidot tartalmaznak, amely nem csupán gyöngéden ható, hanem ártalmatlan abrazív anyag.
FOLYÉKONY KALCIUM FOGGÉL - |
|
A fogak állapotától is függ az egész szervezet egészségi állapota. A fog, ugyanolyan „szervünk”, mint a szív, a vese, a máj. A fog – az emberi szervezet egyetlen része, amely önmaga nem képes regenerálódni. A fog nem nő újra! És éppen ezért nagyon kell rá vigyáznunk!
Mit jeleznek Neked a fogaid? |
|
A fogszuvasodás egy fertőzéses megbetegedés, mely során a baktériumok savat termelnek, mely kikezdi a fogzománcot, és megbetegíti az ínyt és a nyelvet is. Olyan sok embernek – felnőtt, gyermek – van fogszuvasodása, hogy a világ gyémánt készletének 80%-át fogászati fúrófejek készítésére használják fel. Pedig a fogszuvasodást könnyebb megelőzni, mint kezelni.
Ha a fogszuvasodást nem kezelik, akkor egy egész sor betegséget tud kialakítani - allergia, mandulagyulladás, reuma, szájpenész, érelmeszesedés, szívizomgyulladás, infarktus.
A fogszuvasodás okai: |
|
A komplex szájüregproblémákat a fogszuvasodás és a paradontózis együttese hozza létre. Ugyanis a kezeletlenül hagyott fogínygyulladás idővel komolyabb megbetegedéseket okozhat, mint például fog-ágygyulladás, vagy fogínysorvadás.
Ha a paradontózist nem kezelik, a fogakat az állkapocshoz rögzítő apparátus meggyengül, elhal, kialakul a fogínysorvadás, a fogágy degeneratív megbetegedése, ami a fogíny visszahúzódását jelenti a fognyakról. A megbetegedés következménye – a fogak meglazulnak, majd kihullanak.
Akik napi kétszer mosnak fogat, ritkábban szenvednek szív-, és érrendszeri megbetegedésekben. Statisztikai adatok szerint a világon az emberek 90%-a szenved fogszuvasodástól! |